Pages Navigation Menu

studio Sensi Warszawa

Gry rodzaju shooter mmo.

Gry rodzaju shooter mmo.

Grami rodzaju shooter mmo nazywamy gry, które są massively multiplayer online – a oprócz tego należą do gatunku strzelanek.

Gry tego rodzaju bazują na strzelaniu z różnych broni, najczęściej kupowanych za pieniądze zdobywane w grze podczas kolejnych rund czy poziomów. Sam skrót mmo, czyli massively multiplayer online oznacza skalę projektu – czyli grę przeznaczoną dla bardzo dużego i szerokiego grona odbiorców, czyli graczy.

Gry typu shooter mmo bardzo szybko zyskały popularność i są obecnie jednymi z topowych tytułów na listach i rankingach skupiających się na sprawdzaniu i monitorowaniu gier pod względem popularności, jakości, grywalności itp.

Dlaczego tego typu gry zyskały tak ogromną popularność? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie w prosty sposób, jednak bardzo dobrze wiadomo że ludzi, szczególnie młodych zawsze fascynowała broń palna, a takie gry dają nam możliwość przeniesienia się w świat wojny, czy jakiejkolwiek innej akcji opierającej swoje działania na broni palnej, białej, działaniach terrorystycznych oraz antyterrorystycznych. Takie gry mają w sobie to coś, czego sami chcemy szukać i doświadczać.