Pages Navigation Menu

studio Sensi Warszawa

Rozmiary zdjęć u fotografa. Fotograf stacjonarny – standardowe wymiary zdjęć do wywołania

Rozmiary zdjęć u fotografa. Fotograf stacjonarny – standardowe wymiary zdjęć do wywołania

Mimo, że cenimy sobie nowoczesność i to co zapewniają nam nowoczesne technologie, to jednak często też doceniamy tradycyjność i klasyczność, zwłaszcza gdy dotyczy ona usług.

Rozmiary zdjęć u fotografa

Klasyczne usługi serwowane klientom w sposób stacjonarny, cieszą się dużym zainteresowaniem. Szczególnie gdy są to usługi fotograficzne. Co więcej fotograf który robi zdjęcia, oferuje także wywołanie zdjęć z prywatnego nośnika, w niskiej, atrakcyjnej dla klienta cenie. Rozmiary zdjęć u fotografa, są bardzo różnorodne, ale wybór jest bardzo duży. Fotograf zawsze oferuje najlepszy według niego format do rodzaju zdjęć.

Standardowe wymiary zdjęć do wywołania

Standardowe wymiary zdjęć do wywołania to 9×13 oraz 10×15, jednak coraz częściej klienci życzą sobie także zdjęć w o wiele większym formacie, na przykład 15×20 a nawet 20×30. Takie zdjęcia można śmiało wstawić do antyramy i powiesić na ścianę, gdzie będą doskonale widoczne. Warto zapytać o radę fotografa, który na pewno doradzi w tej kwestii. Cennik wywoływania zdjęć, jest uzależniony od wielkości zdjęcia, a także od ilości odbitek. Trzeba więc wcześniej zapoznać się z tym cennikiem, by później nie było niespodzianek.