Pages Navigation Menu

studio Sensi Warszawa

Organizacja przyjęcia w domu

Organizacja przyjęcia w domu

Najważniejsze aspekty przy organizowaniu przyjęć domowych

Organizując przyjęcie w swoim domu czy mieszkaniu musisz wziąć pod uwagę wiele aspektów. Na początku musisz koniecznie określić choćby przybliżoną liczbę gości. To bardzo ważne by wiedzieć, czy masz przygotować przyjęcie na dziesięć czy dwadzieścia osób. Kiedy ten aspekt organizowania będzie za Tobą, to musisz pomyśleć o innych rzeczach.

Kolejnym krokiem będzie zdecydowanie o menu imprezowym. Na tym etapie zastanów się nad tym, czy będziesz przygotowywała wszystko sama, czy też może zdecydujesz się na usługę cateringową. Jeśli wybierzesz pierwszą opcję, to musisz dobrze rozplanować swoją pracę przy gotowaniu potraw. Nie warto zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Pamiętaj też, że zawsze możesz wspomóc się choć częściowo cateringiem i żaden z gości nie będzie miał tego za złe.

Następnie warto pomyśleć o dodatkach, takich jak na przykład dekoracje stołu na imieniny . Pomyśl jaką masz zastawę stołową i dobierz do niej odpowiedni obrus oraz serwetki. Jeśli przyjęcie ma być bardziej uroczyste, to zastanów się nad kupnem kwiatów, które są idealne jako dekoracje stołu na imieniny czy też inne uroczystości. Oprócz dekoracji na stół zastanów się także nad innymi dekoracjami. Być może w przypadku organizowanej przez Ciebie uroczystości sprawdzą się również balony nadmuchiwane helem albo napisy. Dekoracjami mogą być też dodatki – rozsypane confetti na stole czy też ręcznie wypisane winietki. Goście z pewnością to docenią!