Pages Navigation Menu

studio Sensi Warszawa

Znaczenie imienia Paulina, Zdrobnienia imienia Patrycja

Znaczenie imienia Paulina, Zdrobnienia imienia Patrycja

Znaczenie imienia Paulina
Paulina jest osobą ambitną, która z łatwością chłonie wiedzę. Często jej wykształcenie jest ponadprzeciętne, gdyż upór i pracowitość to główne cechy jej charakteru, a swój potencjał intelektualny potrafi odpowiednio wykorzystać. Potrafi z łatwością współpracować z innymi ludźmi, jest komunikatywna. Ponadto jest to bardzo kreatywna i twórcza osobowość. Ze względu na swoją wrażliwość bywa również niestabilna emocjonalnie.
Jeśli chodzi o miłość i emocje, Paulina często kieruje się nie zdrowym rozsądkiem, a tym co podpowiada serce. Jednak wybierając życiowego partnera zwraca uwagę na cechy takie jak: zaradność, zrozumienie i serdeczność, a za podstawę udanego związku uważa szczerość, szacunek oraz wsparcie. Jednak warto wspomnieć, że do życiowego spełnienia nie potrzebuje partnera, świetnie radzi sobie w pojedynkę.
Podsumowując, jest to zaradna osoba ze sporym zasobem wiedzy i chęcią nauki. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacj, a życie rodzinne nie jest dla niej priorytetem, zamiast tego zazwyczaj wybiera karierę zawodową.

Zdrobnienia imienia Patrycja:

Pati, Patka, Patryśka, Patrysia, Patusia, Patulka, Patri, Patik, Patinek, Patrynia, Patryczka, Pat, Tyśka