Pages Navigation Menu

studio Sensi Warszawa

Zdjęcia architektury jak robić dobre zdjęcie? To proste! Fotografia architektury Poznań

Zdjęcia architektury jak robić dobre zdjęcie? To proste! Fotografia architektury Poznań

Jeśli chcecie robić piękne zdjęcia architektury, niekoniecznie musicie od razu inwestować w drogi sprzęt. Wystarczy mieć oczy szeroko otwarte, a fotografia architektury Poznań, Kraków czy Warszawa, stanie się dla Was wyzwaniem i przygodą. Warto przestrzegać kilku prostych zasad, żeby zdjęcia naprawdę zachwycały.

Zdjęcia architektury jak robić – kilka prostych porad

Przede wszystkim ważny jest obiekt i sposób w jaki go wykadrujemy. Nie musi to być koniecznie sztandarowy i powszechnie znany budynek. Warto spróbować sfotografować go z innej perspektywy niż tylko od dołu. Szukaj różnych opcji i wariantów.

Pamiętajcie też o oświetleniu. Każda pora dnia czy nocy przynosi różne efekty, dzięki którym budynek będzie wyglądał zupełnie inaczej. Obserwujcie i spróbujcie zobaczyć, jak będzie się zmieniał rano, popołudniem i wieczorem.

Fotografia architektury Poznań

Fotografia architektury to nie tylko całe budynki, ale również zwrócenie uwagi na ciekawe detale. Niektórzy skupiają się na oknach, inni fotografują ozdobne okucia drzwi. Bądźcie kreatywni, rozglądajcie się uważnie wokół i znajdźcie własny klucz do fotografii!