Pages Navigation Menu

studio Sensi Warszawa

Dobry pies

Dobry pies

Zwierzęta potrafią nam być niezwykle oddane i być na nasze zawołanie. Warto więc umieć o nie dbać.

Pinczery

Jednymi z bardziej oddanych psów są pinczery. Zarówno te mniejsze – czyli ratlerki, jak i dobermany. Każde z nich jest lojalne wobec właściciela. Poza tym są to psy, które posiadają mnóstwo energii i chęci do działania. Pieski te są niezwykle urocze, szczególnie w tej najmniejszej wersji. Chociaż dobermany to równie ciekawe stworzenia.

Jak o nie zadbać?

Przede wszystkim z troską, miłością i czułością. Poza tym nic innego, co wyróżniałoby je od innych psów, im nie trzeba. Psy te są takie jak każde inne. Potrzebują jeść, pić i tego, aby poświęcić im trochę uwagi.

Skąd wziąć takiego pinczera?

Najwięcej szans mamy na zdobycie ratlerka, ponieważ to w ostatnich latach niezwykle popularna rasa. Pieski te są niewielkie przez cały czas, więc czasami może się wydawać, jakbyśmy cały czas mieli małego szczeniaka. Pies idealny jeśli chodzi o trzymanie zwierzaka w domu. Świetnym pomysłem jest szukanie informacji w internecie, który czasem chyba naprawdę wie wszystko. Znajdziemy tam wiele miejsc, gdzie ratlerki ogłoszenia mogą zawierać. Warto od razu wpisywać nazwę rasy, aby po prostu dużo łatwiej było nam znaleźć odpowiedniego dla naszych potrzeb psa. Taki ratlerek jest jednak fajnym dodatkiem dla każdej rodziny.
Pieski bardzo się do nas przywiązują, dlatego też jeśli już adoptujemy psa, to bądźmy tego pewni. Najgorsze są sytuacje, kiedy potem nagle decydujemy się jednak oddać psa. To dla niego bardzo krzywdzące.