Pages Navigation Menu

studio Sensi Warszawa

Wesele w wiejskim klimacie

Wesele w wiejskim klimacie

Wieś kojarzy się z beztroskimi wakacjami u dziadków lub zdjęciami z gazet w stylu rustykalnym. Styl ten jest modny od kilka sezonów w urządzaniu wnętrz, przywołuje sielski klimat, bliskość z naturą. Każdy z nas był na wiele weselach i nie pamięta zbyt wiele szczegółów odnośnie wyglądu restauracji. Chcesz, aby Twój ślub wyglądał inaczej, zrobił efekt wow. Wesele możemy zorganizować przyjęcie weselne w stodole lub stajni. Można tam urządzić wesele w stylu rustykalnym, boho, skandynawskim. Poszukaj w pełni wyposażonych obiektów, z zapleczem sanitarnym i kuchennym. Większość stodół, gdzie organizowane są wesele, przypominają całosezonowy dom letniskowy. Jeśli wybrałaś już miejsce, pozostaje zaplanowanie imprezy, kontakt z właścicielem. Wiejskie wesela nie znaczy gorsze. Już dawno minęły czasy, kiedy wieś kojarzona była z zacofaniem i tandetą.

Wszystko według twoich wymagań

Obecnie się to świetny pomysł na motyw wiejski na weselu, zapewni dobrą zabawę. Wieś kojarzy się ze swojskim, przyjaznym klimatem, zapewnia bliskie spotkanie z naturą. Warto sięgnąć po atrakcyjne gadżety przywodzące na myśl wieś. Będzie to imponujący powrót do tego beztroskie, prawdziwe a tym piękne. Cała impreza będzie bez nad wyraz wymuszonej elegancji. Powinna dominować pełna swoboda i luz. W takim klimacie wiele ludzi zakochuje się na zawsze. Stajnia Sowlany pozwala spełniać Twoje marzenia o magicznej Sali weselnej, gdzie całe przyjęcie będzie bajkowe. Panuje tam swojska atmosfera, idealne miejsca, aby zaznać spokój i relaks. Jest to idealne rozwiązanie dla fanów ekologicznych rozwiązań, bliskiego kontaktu z naturą. Pięknie stylizowana, klimatyzowana sala stwarza idealny nastrój weselnego przyjęcia. Warunki każdej imprezy dopasowania do indywidualnych zamówić. W ośrodku tym do dyspozycji są 3 sale weselne o różnej wielkości. Najmniejsza sale mieście 20 osób a największa pomieści 100 gości.
Każde wesele wymaga od narzeczonych zdolności organizatorskich, a organizowanie przyjęcia w takim nietypowym miejscu, zwiększa ilość zadania do wykonania. Młodzi mają przed sobą wiele wyzwań, dlatego warto skorzystać z różnego rodzaju pomocnych narzędzi takich jak np. planer ślubny, przez co możemy łatwiej kontrolować realizacje zadań.